Spokojnie, te miejsca niebawem się zapełnią, jeszcze się nie stało tak w życiu, żeby wszystko było pięknie i w ogóle ze wszystkim, zaraz mi ktoś pociśnie i będę ział Eutanazolem i nie tylko

Wszelkie absurdy, denerwujące do granic możliwości sytuacje, niesprawiedliwość wyjątkowa, to częste powody, że moja zczochrana mózgownica nie wytrzymuje i z czasem szukam możliwości, żeby tym działaniom przeciwdziałać.

Opisanie zdarzenia na Internecie daje mi to satysfakcję, że mogłem podzielić się tą niegodziwością i niesprawiedliwością ze światem. Bo wujek Google nie śpi i z pewnością to zauważy. Nie tylko ja tak powinienem robić, ale wszyscy, którzy doświadczają tego samego stanu co ja. Ta niewrażliwość na niesprawiedliwość to pokarm dla tych kuźwa partaczy, bądź działaczy z premedytacją.

Będę rozdawał Eutanazol w kierunku:

  • wszelakich usługodawców
  • jakości produktów specjalizowanych i zwykłych
  • obsługi klienta (czyli mnie)

Jak to wyjdzie – zobaczymy z czasem. Na pewno jedno mogę powiedzieć, nie jestem w stanie tworzyć wpisów na sucho. To znaczy tak, żeby tylko zapchać Bloga jakimś gównem – nie o to tu chodzi. Nie to tak działać się nie da. Wpisy mogą powstawać tylko w przypadku kiedy pojawi się ten stan w mózgu, totalnego podkurwienia połączonego z bezsilnością dotyczący mnie lub moich bliskich znajomych z którymi dzielę się moimi emocjami.

Zatem nie jest to blog realizowany przez rzeszę zatrudnionych studentów do budowania farmy linków czy innego syfu Internetowego którymi gardzę.  Ten blog, to po prostu taki zapas emocji, rozszerzenie do mojej czapy. Blog pisze zwyczajny śmiertelnik zbliżający się wielkimi krokami do 40’stki, a czujący się na nie więcej jak 22 😉

Zastosuję system oceny poziomu wkurzenia:

eutanazol_ico – pomniejsze wkurzenie, ale nie wytrzymałem i ulało się z mózgu

2_eutanazole– miarka się przebrała, delikwent klasyfikuje się do podania podwójnej dawki Eutanazolu

3_eutanazole – total wkurw, nieżyw, braksen z powodu delikwenta, bądź tego co zbroił

4_eutanazole Dawka maksymalna dla największych badziewiarzy i partaczy naszej planety

5_eutanazoli– Tego stanu nie umiem opisać slowami i nie wiem, czy znalazłyby się czyny, których można by zastosować na niegodziwcu, który dopuścił się czynu badziewstwa i bezczelności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *