Napiszemy-Teksty.pl – ja też napisze o Was tekst! spamerzy jakich mało, Headway

Dostałem sobie taki oto Spam:

____________________________________cytat
Proponujemy niespotykaną usługę i unikatowe umiejętności. Tworzymy profesjonalne treści reklamowe.
Pod potrzeby zamawiającego. Teksty bardzo krótkie, średnie, i długie. Wesołe i smutne. Proste lub wyszukane. Adresowane do starszych lub/i młodszych odbiorców.

Specjalność zakładu, to teksty na strony internetowe. Wierzymy, że nawet najładniejsza strona WWW bez wartościowych i przykuwających uwagę treści będzie tylko piękną galerią. Musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz budować galerię czy starasz się zrobić biznes w sieci?

Tworzymy również: hasła reklamowe, scenopisy reklam radiowych i telewizyjnych, opisy towarów, oferty handlowe i wiele innych rzeczy, które ani nam, ani Tobie w tej chwili nie przychodzą do głowy. Ale nie piszemy (z oczywistych przyczyn): prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych i podobnych.

Piszemy zgrabne, poprawne, autorskie i unikatowe teksty. Jeśli dla Ciebie słowa również mają istotne znaczenie, to zachęcamy do wybrania naszej oferty.
____________________________________koniec cytatu

napiszemy-teksty

Już na pierwszy rzut oka poczułem, że to totalny kanał… Za całym serwisem kryje się firma Headway, która jest znana z takich spamerskich praktyk. Ale warto się wczytać.

Tak unikatowe treści proponują, tak zajebiście te treści dla nich działają, że sami muszą spamować ludzi, żeby pozyskać Frajerów (klientów)…. LUL!

Wszedłem sobie na stronę Napiszemy-Teksty.pl chciałem zobaczyć kto mi napisze te cudowne treści…. i tu zonk. Strona wygląda jak farma linków…. to znaczy żywego ducha tam nie widać… Piękna oprawa graficzna przykryć ma ten niesmak, który w pierwszej kolejności poczułem do Headway – SPAM KURWA!

Headway pokazuje w świetny sposób jak nie należy robić serwisów internetowych, nie wystarczy treść wlać byle jak w kwadraciki w które nam umożliwia projekt graficzny, trzeba jeszcze trochę pomyśleć…. Po pierwsze przydałby się szacunek do ludzi. Sprzedajecie coś? To pokażcie gęby, kto za tym stoi… A tu ani adresu e-mailowego, ani nic kompletnie…. Jedyne dane pojawiają się tylko w Regulaminie (z którym radzę się zapoznać, bo brzmi jak wyrok śmierci).

Skoro nie wiem kto tam pracuje i jak to wygląda, to domyślam się, że taki biznes pisany jest przez jakiś początkujących pianistów, którzy siedzą w kartonach, albo zamknięci w jakiś boksach…

Napiszemy-Teksty.pl Jak pracujemy?

Headway_pianisci
Proponujemy niespotykaną usługę i unikatowe umiejętności

Headway

Ale nie piszemy (z oczywistych przyczyn): prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych i podobnych.

4_eutanazole

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *