IKEA, NO LIMIT Sp. z o.o. opinie, opinia, partoły

Nie wiem czy to tylko ja mam taki niefart, czy to ogólnie jest taki standard firmy NO LIMIT Sp. z o.o. , że zostawiają kartony po meblach na klatkach schodowych. Zarobiłem karę od administratora budynku za pozostawienie kartonu na klatce schodowej. Kartonu po meblach o którym nie miałem pojęcia zielonego, firma NO LIMIT Sp. z o.o. albo zwyczajnie go zapomniała, albo zrobiła to celowo, bo nie dałem po wykonanej usłudze majstrom w łapę. Karton został pozostawiony tak sprytnie, że nie było go widać przemieszczając się z/do windy mieszkania. Został pozostawiony gdzieś dalej za ścianą. Koszt usługi złożenia mebli był wliczony, ale odniosłem wrażenie na końcu usługi, że Panowie chyba na coś czekają. No i masz babo placek, solidność po Polsku, nie dasz w łapę to wpierdolą cię na jakąś minę… Żeby ten karton był jakiś zwyczajny czy coś, ale to jest karton po sofie, wielki duży, z grubej tektury nigdzie się nie mieszczący.

karton z ikei

NO LIMIT Sp. z o.o. choć ogólnie jestem zadowolony z usługi wniesienia i złożenia mebli, o tyle żółta kartka z przewagą koloru czerwonego za taki standard usług.

Gdyby nie fakt, że realnie mój śmietnik podwórkowy akceptuje takie kartony miałbym z tym nie lada problem aby to zutylizować. Trzeba było porąbać go na nieduże plastry i przygotować do utylizacji.

Kurna zawsze coś…

eutanazol_ico

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *