Czym jest Eutanazol?

Konia z rzędem temu, kto to wymyślił LOL – wygenerował to słowo po raz pierwszy, po prostu szacun (a potem się okaże, że tę nazwę serio wymyśliły koncerny medyczne haha, bo w planach był taki preparat). Z pewnością ja tego nie wymyśliłem, ale podłączyłem się do tej idei, ponieważ Eutanazol dla mnie jest czymś wyjątkowym.

Eutanazol
dla wielu to temat do polewy, zgrywu, do pocisku, gimbaza ryczy na tym punkcie i wcale się im nie dziwię :))))). Eutanazol na zawsze zarysuje się w naszych umysłach i dla każdego będzie odzwierciedleniem czegoś z czego można zrywać boki i tarzać się ze śmiechu.
O ile temat Eutanazji to nie jest nic śmiesznego, o tyle jak sobie każdy pomyśli o panadolu, to znaczy Eutanazolu, to zapewne w myślach Eutanazol nie jednemu by podali 🙂 I właśnie dlatego Eutanazol jest dla mnie ważny.

Eutanazol dla mnie to stan umysłu. Nie istnieje taki preparat, ja przynajmniej tego nie widziałem. Wiele memów internetowych wskazuje na to iż jest to stan umysłu.

eutanazol lek na wszystko

Kiedy widzę jakąś niesprawiedliwość, chamstwo, albo wieś, która mnie dotyka, myślę o Eutanazolu dla tych którzy mi ten syf zgotowali. To mogą być różne sytuacje z życia:

 • bo kurier nie doszedł na czas
 • bo patelnia Tefala świeżo po zakupie się zjebała
 • bo telewizor nie działa
 • bo internet wyłączyli bez uprzedzenia
 • bo klient przysłał jakiś niezrozumiały gnój
 • bo nauczyciel dał pałę
 • bo dziewczyna śmierdzi szczypiorem jak stara kobyła
 • bo żona jest źle skonfigurowanaitp

  Stosowany w ten sposób Eutanazol jest niegroźny dla zdrowia, a nawet bym powiedział, że jest idealnym sposobem na rozładowanie drzemiących w nas emocji. Zamiast rzucać „rwami”, rwać sobie włosy z głowy, walić w ścianę, rąbać biurko można użyć w myślach Eutanazolu w odniesieniu do sytuacji która nas w danym momencie czochra. Efekt umysłowy murowany – po prostu luz….

  Jednakże istnieją sytuacje w życiu, dla których zastosowanie Eutanazolu w myślach nie przynosi oczekiwanego rezultatu. Są to pewne wyjątkowe sytuacje, w których występuje jawna niesprawiedliwość i mega wkurw. I świetnym do tego sposobem jest wyrzucenie tych emocji do Netu:) Jak to będzie działać. To zobaczycie:)

  Pozdr
  Czochracz Bobra